Bize Yazın!

Lütfen güvenlik kodunu, kutucuğa giriniz

KaYHU

Hizmet Talep Edin!

Lütfen güvenlik kodunu, kutucuğa giriniz

KaYHU

TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Tesis Yönetim Hizmetleri

İş Merkezi, Residence ve Site yönetiminin uzman firması TFM, projenize ve yatırımlarınıza sunduğu hizmetler ile değer katar. Ülkemizin lider yönetim firması TFM; projenizin bölge, lokasyon, kat maliki profili, aidat seviyeleri ihtiyaçlarını karşılamada uzmanlaşmıştır. TFM uzman kadrosu ile hayal ettiğiniz prestijli, konforlu ve huzurlu bir yaşamı sürmenize yardımcı olmaktadır.

TFM, bütün hizmetleri tek elden sizin adınıza yönetir. Reorganizasyon yapılması, sıkıntıların aşılması ve verimliliğin arttırılması konularında uzmanlaşmıştır. TFM, sizlerin ihtiyaçlarını tam tespit eder ve size özel çözümler üretir. Standart taşeron uygulamaları dışında sizlere değer katmak için çalışır.

TFM, sizin için en verimli işletme bütçesini oluşturur; Tesis deki işletme faaliyetlerinin yürütülmesi için gereken personel, enerji ve su, bakım onarım, sigorta ve çeşitli giderlere ilişkin bir yıllık tahmini bedelleri ve gelirleri belirler. Bağımsız bölüm maliklerine, yönetim ve işletim giderlerinden yönetim planı ve Kat Mülkiyeti Kanunu hükümleri doğrultusunda isabet edecek gider paylarının hesaplar.

Kat mülkiyeti kanunu, yönetim planı hazırlanması veya iyileştirilmesinde deneyimli TFM, hukuki desteklerin sunulması, genel kurul hazırlıklarının yapılması, genel kurulun yönetilmesi ve karar defterlerinin tutulması gibi projelerinizdeki bütün yönetimsel ihtiyaçlarınızı tek elden sizin adınıza yürütür.

TFM, hizmet içi eğitim, yüksek denetim mekanizması ve personel seçiminde gösterdiği titizlikle hizmet kalitesini mükemmellik seviyesine ulaştırmayı hedeflemektedir. TFM, ilgili yasa, yönetmelik ve standartları iyi bilen, uzman kadrolar kullanan ve kaliteli, nitelikli takipçi Tesis Yönetimi yapmaktadır.

TFM, kalite ve profesyonelliğini artırmak isteyen işletmelere, kurum ve varlıklarının yönetimi ile ilgili maliyetleri düşürmek ve bunlara bağlı sorunları ortadan kaldırmak adına, uzman ekiplerden oluşan kadrolarıyla destek vermektedir. Müşterilerimizin tesislerini ve demirbaşlarını verimle işletebilmesi, doğru yöntemlerle yönetebilmesini sağlayan bu hizmetler, işletmelerin zamandan tasarruf etmelerine, ekonomik olarak kaynaklarını daha etkin bir biçimde kullanmalarına olanak sağlamaktadır.

TFM Tesis Yönetimi olarak Güvenlik, Temizlik, Teknik Bakım, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol, ve Destek Hizmetleri gibi bir dizi diğer hizmeti de  ayrı ayrı veya birbirleriyle entegre edilmiş bir şekilde sunar. Toplu Hizmet Çözümleri, müşterilere sunulan hizmetleri, verimliliği ve optimize edilmiş hizmet sunumunu sağlamak için bir hizmet alanının diğer  hizmet alanlarını destekleyecek şekilde tek bir çözüm altında birleştirir. 

Hizmet Talep Edin!