Bize Yazın!

Lütfen güvenlik kodunu, kutucuğa giriniz

yg3Ph

Hizmet Talep Edin!

Lütfen güvenlik kodunu, kutucuğa giriniz

yg3Ph

Teknik İşletme

TFM , 1998 yılından beri her türlü tesiste Teknik İşletme ve Bakım Onarım Hizmeti vermektedir. Bu sayede, her türlü binanın işletmesi ve bakımı konusunda engin bir deneyime sahibiz.

TFM, Türkiye çapında Teknik İşletme, Bakım, Arıza Giderme, Enerji Verimliliği, Dış Kaynak Yönetimi ve Yedek Parça Temini hizmetleri verirken esas aldığı yöntem, müşterilerinin kendilerine has ihtiyaçlarını ve uzmanlığı göz önünde tutar.

TFM, İşletme ve Bakım Onarım hizmetlerinde üç ayrı yöntemle müşterilerine hizmet vermektedir.

Konvansiyonel;

10.000 m² ve daha büyük yapılarda uyguladığımız “Sabit Personel” modelidir. Projenin ihtiyaçlarına göre değişen sayılarda Mühendis, Tekniker ve Teknisyenlerden oluşan TFM bordrosunda kadro, ilgili lokasyonda görevlendirilir.

HandymanTURK (Mobil);

10.000 m² den daha küçük ve genellikle şubeli yapılarda uyguladığımız modeldir. Bu model; mağazalar, marketler, banka şubeleri, benzin istasyonları, fast food restoranları, sinema salonları, küçük binalar gibi kadrolu teknik personel bulundurmanın ekonomik olamayacağı lokasyonlarda en doğru çözümü teşkil etmektedir.

Karma;

Konvansiyonel model ve HandymanTURK modelinin bir arada kullanıldığı modeldir. Yapıları ve içerdikleri cihazlar itibarıyla bazı projeler için en doğru çözüm Karma Model olmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız...

Hizmet Talep Edin!